מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

אמטיסט, סגולה להתפתחות רוחנית

האמטיסט עוזרת בפתרון התלבטויות, היא מרגיעה את מערכת העצבים, היא תורמת לצלילות המחשבה, היא מעולה לריפוי ומדיטציה. גילה בויום על סגולותיה של האבן הסגולה.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, גילה בויום

האמטיסט היא אחת האבנים החשובות ביותר להתפתחות רוחנית. זוהי אבן מלכותית, המסמלת טוהר, אמת ונצח. היא הייתה מאוד מקובלת אצל המצרים הקדמונים, היוונים, הרומאים והציווליזציות האמריקאיות. בהיהדות, היא סמלה מאז ומתמיד את הכוח הרוחני, והיא אחת מ – 12 אבני החושן. המצרים השתמשו בה כאבן שומרת על בעליה במסע, לכן נהגו לענוד אותה על הצוואר כהגנה. נאמר עליה שהיא מקבלת צבע עמום בסביבה של כעס ואגרסיביות.

היא שקופה למחצה, צבעה סגלגל בהיר עד סגול עמוק. בתוכה משקעים בהירים דמויי ערפל. למעשה, היא קריסטל קוורץ לבן, אשר בו משקעים מתכתיים שונים, כמו מגנזיום. האבן מצויה בעיקר בברזיל, קנדה, שוויצריה, אפריקה, מדסקר, סרי-לנקה, ארה"ב ומקסיקו.

האבן והאגדה

פירוש המילה Ametyst ביוונית הוא "נגד מצב שיכרות". היוונים הם שהעניקו לאבן את שמה, על פי אגדה קדמונית על בכחוס, אל היין. בכעסו הרב, רצה בכחוס להמית את האדם הראשון שיפגוש בדרך. העלמה שפגש הייתה טהורה ויפה, ושמה היה אמטיסט. היא הייתה בדרך למקדש, לבקשת עזרה מהאלים. כאשר ביקש בכחוס להמיתה, הפכה לאבן בעלת צבע לבן טהור. בכחוס, אשר ראה את הנס מתרחש לנגד עיניו, חזר בו מאכזריותו. מתוך חרטה, הוא שפך כד מיץ ענבים על האבן הטהורה, מה שנתן לה את הגוון הסגול שקוף. היוונים והרומאים האמינו שהאבן עוזרת במצבים של שיכרות וזלילת יתר.

תכונות האמטיסט

האמטיסט היא מהקריסטלים הטובים והחזקים ביותר לשיפור עצמי, התמודדות עם לחצי היומיום, פתרון בעיות והגעה לרמה גבוהה יותר של מודעות.

הצבע הסגול נחשב כבעל תכונה המרגיעה את מערכת העצבים. ניתן להתגבר על נדודי שינה על ידי שפשוף עדין של שמורות העיניים והמצח באבן. אם שמים אותה מתחת לכר, היא משרה חלומות נעימים. היא טובה כנגד בעיות נשימה ואסטמה, לכן מומלץ לענוד אותה קרוב לחזה.

אך יותר מכל דבר אחר, גדולת האמטיסט היא בתכונותיה הרוחניות. יותר מכל אבן אחרת, היא תעזור לכם להכיר בטבע האמיתי הרוחני שלכם, בפיתוח כוחות אינטואיציה וביצירת קשר עם "הקול הפנימי" שלכם. היא תגרום לכם לראות דברים באופן צלול וברור, נקי מרגשנות וסוביקטיביות. כאשר אתם מתלבטים ולא יכולים להגיע להחלטה, טוב תעשו אם תתבוננו בה, תעצמו את עיניכם ותנסו לראות את המצב באורה הסגול. מובטח לכם שהתמונה תתייצב לפניכם, אמיתית וברורה יותר.

בגלל תכונותיה הרוחניות החזקות, נחשבת האמטיסט בקרב מיליוני מאמינים בעולם כאחת האבנים הטובות ביותר למדיטציה. השפעתה מתחילה היכן שיכולת ההבנה והתפיסה האנושית נגמרת. היא כאן, על מנת ללמד אותנו את השיעור על ענוות המחשבה. לא הכל אנחנו יודעים, ועלינו לאפשר גם ל"מחשבה האלוהית לפעול.

 מאחר שהמסר של קריסטל האמטיסט עוסק במחשבה האלוהית, באמת ובנצחיות, היא מסמלת אין-מוות. לכן, נהוג לתיתה לאנשים המתאבלים על מות קרוביהם.

האמטיסט שימושית מאוד בריפוי. אם נחזיק אותה מעל לצ'אקרת הכתר, העין השלישית, או צ'אקרת הלב, היא תעביר אלינו אנרגיות חזקות מאוד של אהבה, איזון והרמוניה. היא שייכת לקרן האור של הצבע הסגול. על פי ההשקפה התיאוסופית, יש שבע קרניים רוחניות שהשפיעו על התפתחות האנושות והאדם: הקרן הסגולה מסמלת חכמה, פילוסופיה, אמנות, מדע ותחושות דתיות. זוהי קרן האור האוניברסלית והרוחנית ביותר.
קישורים נוספים:
מושבת אמטיסט גולמי
רוז קוורץ גולמית ליצירת מרחב אהבה
למדור הקריסטלים, להסברים נוספים ותמונות
התאמת קריסטלים למזל האסטרולוגי
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
גילה בויום, האגודה לפיתוח המודעות

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

ערוצי תוכן

 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: רפואה משלימה, מחשבון BMI, מחשבון נומרולוגי, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ מזל, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I