מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

נומרולוגיה-מבוא לנומרולוגיה
נומרולוגיה היא המדע, הפילוסופיה והפסיכולוגיה של המספרים הקשורה גם לתורות מיסטיקה שונות. זו תורה עתיקה שיכולה לסייע לאדם להבין את מה שהתרחש בחייו בעבר, ולסייע לו לחזות את העתיד.

כבר בעבר העתיק שימשה תורת המספרים כלי בידי אנשי רוח ומהנדסים שניסו להבין את העולם ואת אופי האדם.

את הנומרולוגיה פיתח הפילוסוף היווני הידוע פיתגורס. התורה שפיתח התמקדה במספרים מ-1 ל-9, והיא השפיעה רבות גם על הנומרולוגיה של ימינו. על פי הנומרולוגיה, בתאריך הלידה צפונים תהליכים גורליים שצפויים לאדם, והתהוות אופיו.

על פי תורת הנומרולוגיה המספרים הם אנרגיה, המכילה את הפוטנציאל שגלום בנו, תכונות האופי שלנו ועתידנו. כל מספר מושפע מהאנרגיות של המספרים שסמוכים לו, לכן אם למשל נולדת ב-2 במאי, תושפע גם מהתאריכים 3 במאי ו-4 במאי. לכל אלמנט בתאריך הלידה שלך משמעות והשפעה על חייך: ליום הלידה, לחודש ולשנה.
ידיעות שיטות נומרולוגיה רבות: שיטת פיתגורס, הקבלה, נומרולוגיה אזוטרית, נומרולוגיה הסינית ועוד...

הנומרולוגיה של הקבלה:
קבלה יהודית מתמקדת בשתי דרכים לפירוש טקסטים, במיוחד תנכיים. היא כוללת את "עץ החיים" על 10 הספרות שלו ואת הגימטרייה הידועה, המעניקה לכל אות ערך מספרי, ובאמצעותה ניתן לדעת את המספר הנומרולוגי ואת השפעותיו עלינו על פי שמנו. אנשים במשך דורות נהגו לשנות את שמם כדי לשנות את מזלם וליצור שינוי קיצוני בחייהם.

נומרולוגיה אזוטרית:
נומרולוגיה אזוטרית מקשרת את הפוטנציאל האנושי שלך אל הפוטנציאל האינסופי: הכוכבים, השמש והחלל.

שיטת פיתגורס:
פיתגורס ציין תשעה שלבים שעלינו לעבור, עד שניצור ריבוע מאוזן שמכיל את כל המספרים, ואין בו אף מספר שהוא דומיננטי יותר מאחר. על מנת שמספר יהיה מאוזן והרמוני הוא חייב לתת מהאנרגיות שלו לשורה, עמודה או אלכסון על מנת ליצור שלמות.

השיטה הסינית:
האי צ'ינג היא שיטה לחיזוי העתיד שפותחה לפני אלפי שנים, ועדיין פופולרית מאוד בימינו. בשיטה מטילים שלוש מטבעות שש פעמים, כאשר כל אחד מצדי המטבע מייצג מספר או סמלץ. צד אחד מסמל את אנרגיית היין, ואילו הצד השני מסמל את אנרגיית היאנג. את המספרים שמתקבלים מתרגמים לצורה בת שישה קווים, המכילים את היין והיאנג, ולסמל ומספר המבטא את כל היבטי הגוף, הנפש והרוח ומבוסס על סמלים המשמשים לחיזוי.

ניתן לומר שנומרולוגיה היא שיטה המאפשרת לנתח תכונות ואופי על פי האותיות המופיעות בשמו של אדם. כל אדם. נהוג להשתמש בשם הלידה המלא, פרטי ומשפחה. אם לאדם כלשהו יש מספר שמות, נהוג להשתמש בכולם. לדוגמה: אם שמו של אדם הוא יצחק אבשלום שגיב הכוהן, הרי שייעשה שימוש בכל ארבעת שמותיו. שימו לב, לא בשם הנוכחי אלא בשם הלידה. אם מקור השם הוא בשפה לועזית כלשהי, יש לתרגמו לשפת הקודש.

בנוסף לניתוח אופי וכישורים הנומרולוגיה נוהגת להצביע בפני האדם על מה שמכונה בשם "נתיב הגורל": תחת כותרת זו הנומרולוגיה מתכוונת ליכולות שעל האדם לצבור בחייו הנוכחיים כדי להכשיר עצמו לחייו העתידיים, כלומר: לגלגול הבא שלו.

המספר המייצג את נתיב הגורל מתקבל כתוצאה מחיבור כל ספרות תאריך הלידה המלא, לדוגמה: אם תאריך הלידה הוא 5.6.1975 הרי שנחבר 5 ועוד 6 ועוד 1 ועוד 9 ועוד 7 ועוד 5 ונקבל את המספר הדו-ספרתי 33. עתה נהפוך מספר זה למספר חד-ספרתי ונחבר 3 ועוד 3 ונקבל את המספר החד-ספרתי 6. מכאן עולה כי המספר המייצג את "נתיב הגורל" של אדם שתאריך לידתו הוא 5.6.1975 הינו 6. [אגב, אין צורך לחבר את ספרות ה 9: תוכלו פשוט למחוק אותן מכיוון שמחיקתן לא תשפיע על התוצאה הסופית. נסו והיווכחו].

כדי למצוא את המספר המייצג את "נתיב הגורל" שלכם, רשמו את תאריך הלידה המלא שלכם וחברו את המספרים עד לקבלת תוצאה כלשהי. אם התוצאה שהתקבלה היא בת יותר מאשר ספרה אחת [כלומר, תוצאה דו או תלת ספרתית], חברו את ספרותיה זו לזו עד לקבלת מספר חד-ספרתי. מספר זה מייצג את נתיב הגורל שלכם.

אם אתם מתבוננים בתכונותיו של המספר המייצג את נתיב הגורל שלכם, אך לא ממש מתחברים עם תכונות אלו, כדאי שתדעו כי דווקא התכונות הללו עשויות להפוך את כניסתכם אל גלגולכם הבא ל"חלקה" יותר ומוצלחת. במקביל, הימנעות והפניית עורף ליכולות אלו, עלולות להפוך את החוויה העתידית לקשה יותר וטראומטית. שיהיה לכם רק טוב. מזל והצלחה.

סיכום:
הנומרולוגיה היא תורה מופלאה ועתיקת יומין. למרות שהיא מופיעה בצורות שונות, המשותף להן הוא האמונה כי למספרים משמעות ואנרגיה, המשפיעים על כולנו באופן מודע ותת מודע: על האופי שלנו, על ההצלחות שלנו, על הזוגיות – ובעצם על הכל. בחזרה למחשבונים


עוד ברוחניות, מיסטיקה ועידן חדש:

 

 

 

לדף הראשי

ערוצי תוכן

 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: רפואה משלימה, מחשבון BMI, מחשבון נומרולוגי, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ מזל, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I