מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

קריסטלים שנשברו - מה הדבר אומר?

כשאבן נעלמת או נשברת זה סימן שתפקידה הסתיים, מישהו אחר זקוק לה יותר או שהיא סופגת את הפגיעה במקומנו.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, שני תודר

תופעה מוזרה חוזרת על עצמה בקרב חובבי אבנים: אבדן או שבירת אבנים. אנשים רבים מספרים כי האבן אשר תמיד בתיק, על השולחן, ליד המיטה או במקום אחר – נעלמה. סתם כך. בערב היתה שם ולמחרת לא. במקביל הם דואגים להדגיש כי אין בבית בעלי חיים, ילדים קטנים או מישהו אחר שעשוי היה "להעלים" את האבן, ובכל זאת - נעלמה. לעיתים האבן נמצאת אחרי זמן מה במקום אחר, לפעמים מישהו מוצא אותה ולעיתים היא לא נמצאת כלל.

אין הוכחות או הסברים הגיוניים להיעלמותן של אבנים, אבל זה קורה, והרבה. הסברה היא שאבן נעלמת כאשר היא מסיימת את תפקידה, או כאשר אדם אחר זקוק לה יותר. אם אתם חשים צורך אינטואיטיבי לתת את האבן שלכם לאדם אחר, לא חשוב כמה היא יקרה לכם - עשו זאת. כנראה שבאותו זמן, אותו אדם זקוק לאבן יותר מכם, וזה הזמן של אותה אבן ספציפית לסייע לו. אם תבחרו שלא להקשיב לאינטואיציה שלכם עקב אהבה לאבן, קשר לאבן או מחירה היקר- ייתכן שהיא תיעלם. ויותר מכך, ייתכן שאותו אדם הוא זה שימצא אותה במקום אחר.

כאשר אתם רוצים לענוד תכשיט עם אבן, אך בראשכם עוברת המחשבה: "אולי לא כדאי לענוד", הורידו את התכשיט (למרות אהבתכם לתכשיט, וגם אם הצבע ממש מתאים לבגדים). כנראה שהאבן אינה מתאימה לכם באותו היום, באותה התקופה, האבן סיימה את תפקידה עבורכם או שהיא פשוט "זקוקה למנוחה". אם תענדו את התכשיט בכל זאת, ייתכן שהתליון יפול ותאבדו את התכשיט. אם אתם חשים צורך להוציא את אחת האבנים מהתיק או להזיז אבן ממקומה בבית – עשו זאת מאותה הסיבה.

תופעה מעניינת נוספת היא שבירתן של אבנים. לעיתים אנשים אוחזים אבן והיא נשברת להם ביד, לעיתים אבן נשברת בתיק, בכיס או על השולחן בלי שנפלה, קיבלה מכה או שנגעו בה כלל. שבירתה של אבן גורמת בדרך כלל לתגובה רגשית של בעליה, כמו עצב, בשל הקשר הרגשי לאבן, יופיה, העובדה שהיא סייעה, או החשש מהסיבה לשבירה.

כמו במקרים המוזרים של היעלמות אבנים, גם לשבירת אבנים אין הסבר, אבל ישנם סיפורים מהעבר הרחוק ומההווה, המרמזים על כך שהאבן נשברת ממספר סיבות. כאשר היא לוקחת על עצמה משהו קשה במקום בעליה, כאשר היא משלימה תהליך ריפוי, או כאשר היא אמורה להגיע למספר אנשים שונים שיתחלקו באותה האבן במספר מקומות במקביל.

בעבר האמינו שאבן המלכית נשברת כאשר היא לוקחת על עצמה נטל במקום על בעליה, וכך היא מגינה עליהם. האבן נשברת במקרים של פגיעות או תאונות שעלולות היו להסתיים בפציעה קשה, והסתיימו בפגיעה קלה או ללא פגיעה כלל. אנשים רבים מספרים שאבן המלכית שלהם התפוצצה, ואחרי יום-יומיים הם עברו תאונה קשה אבל יצאו ללא פגע, או התעכבו בדרכם ואיחרו להגיע למקום היעד – איחור שחסך מהם את החוויה הקשה של פיגוע שהיה במקום מספר דקות לפני הגעתם.

אנשים סיפרו שהם עברו תאונות כאשר אבן טורמלין שחורה שהיתה בכיסם או בתיקם נשברה, למרות שלא קבלה מכה, והם יצאו ללא פגע או עם שריטות בלבד. טורמלין שחורה היא האבן העוצמתית ביותר להגנה מאנרגיות שליליות. כאשר היא נשברת – קרוב לוודאי שהיא הגנה מפני משהו. כך למשל, נתתי לחברה טורמלין שחורה גדולה במטרה להגן עליה מפני קנאתן וחוסר הפירגון של הבנות האחרות במקום עבודתה. חברתי מרגישה הרבה יותר טוב מבחינה אנרגטית ומבחינת השפעת הקנאה של הבנות מסביבה, האבן – לתדהמת כולם, מתפוררת כל הזמן. בכל יום האזור סביב האבן מתמלא פרורי טורמלין.

אנשים שהיו להם אבנים בכליות אחזו סיטרין אשר לאחר זמן מה התפוצצה, בבדיקה התברר שגם האבנים בכליות נעלמו.

כאשר אבן נשברת, ניתן לחלק את השברים לאנשים שונים, להניח את השברים במקומות שונים או להיפרד מהאבן. מומלץ להניחה בעציץ, בגינה או סתם בטבע. לא מומלץ להשליך את האבן לזבל. הקשיבו לאינטואיציה לגבי שמירתה או זריקתה של אבן שבורה.
שני תודר היא מחברת הספר "סוד הקריסטלים" בהוצאת סטונאייג'.
קישורים נוספים:
עוד על שני תודר
למדור הקריסטלים, להסברים נוספים ותמונות
התאמת קריסטלים למזל האסטרולוגי
דיסקים ליצירת אווירה רוחנית, רומנטית ולשיפור מצב המודעות
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
באהבה.

מוצר היום לגולשי הפורטל:

 

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: רפואה משלימה, מחשבון BMI, מחשבון נומרולוגי, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ מזל, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I