מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

קריסטלים להחדרת אנרגיות למרחב

כיום, כאשר כבר כמעט כולם מכירים ביכולת קריסטלים לשדר ולקלוט אנרגיות וביכולתם לשנות ולרפא מצבים נפשיים ופיזיים, חשוב להכיר את הדרכים בהן ניתן להשתמש בקריסטלים השונים. לאחרונה, יותר אנשים מניחים קריסטלים שונים על שולחנות עבודה, שולחנות קפה וברחבי הבית.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, גילה בויום

לטובת אלו, כדאי לדעת, שכאשר מניחים קריסטל במרחב, חשוב להתייחס למספר אלמנטים:
* גודל הקריסטל.
* צבע הקריסטל.
* ליטוש וגימור.
* אנרגיות המזוהות עם הקריסטל.
* תהליך בחירת הקריסטל.
כאשר אנו מניחים קריסטל בסלון חשוב לבחור מראש את המטרה לשמה אנו מוסיפים אותו לתוך המרחב בו אנו חיים. בכתבה זו נתמקד בקריסטלים העוזרים להכנסת אווירת רוגע ושלווה לבתים ומרחבים בהם קיימת אנרגייה טעונה היוצרת מריבות רבות, ויכוחים, לחצים מיותרים ועקב כך ההשפעה על כל תחומי החיים היא קשה.
את הקריסטל יש להניח במקום בולט אשר ניתן לראותו כמעט מכל זווית בסלון, אין להניח אותו על גבי הטלויזיה או כל מכשיר חשמלי אחר מכיוון שהוא עלול לפגוע בהם. לכן, יש להניחו על גבי מדף או על גבי שולחן בסלון.
תהליך בחירת הקריסטל יכול להיות אינטואיטיבי על פי הראיה והמשיכה לקריסטל מסויים אך ניתן בקלות לבחור קריסטל על פי תכונותיו והתאמתו למטרה. חשוב להבין כי אין לעשות שימוש מניפולטיבי בקריסטל לשם השפעה ודחיקת צד אחד או יותר לפעולה. שימוש כזה לא רק שלא יועיל אלא גם עשוי להזיק.
לכן, בחרו את הקריסטל מתוך כוונות טהרות לביצוע ולעזרה לכל בני הבית לחיות בהרמוניה ושותפות אשר תועיל לשפר את איכות החיים של כולם.
דוגמאות לסוגי הקריסטלים והשפעתם על הסביבה:
* קריסטל הרוז קוורץ הגולמית:
קריסטל הרוז קוורץ הגולמית שמקורה במדגסקר. קריסטל זה שצבעו ורוד בהיר מעביר אנרגיות אהבה חזקות במיוחד. כמו כן צבעה המיוחד של האבן (ורוד) מחזק את תחושת הרוגע ונתינת האהבה לזולת. כך, בצורה זו נשיג 2 מטרות במקביל, גם הרגעה רוחנית בבית וגם תחילת תהליך בו כל הצדדים מעניקים אהבה לזולת ומניח למשקעים מהעבר לחלוף.
* קריסטל האמטיסט הגולמי:
קריסטל האמטיסט הוא אחד הקריסטלים הידועים ביותר והקדומים ביותר שהיו בשימוש בתרבויות עתיקות ובמיוחד בקרב היהודים. צבעו המדהים מתחלף ונע מסגול בהיר ועדין ועד לשקיפות מלאה, לכן הוא אהוב כמעט ע"י כל אדם. האמטיסט יקל על מצבים מנטליים ותשמש אבן דרך בצמיחה הרוחנית שלך ותביא לאיזון את מערכות הגוף במיוחד במצבי לחץ בזוגיות.

 

 

* קריסטל סיטרין גולמי:
אבן הסיטרין בעלת גוון מיוחד במינו והוא צהוב שקוף עד צהוב-חום שקוף והיא מגיעה אלינו מדרום אמריקה. אבן זו מוגדרת כאבן השפע ולה תכונות ויכולות רבות כגון: העלאת הבטחון העצמי, חיזוק יכולת היצירה, חיזוק הזכרון וביכולתה אף לסייע לפתרון בעיות משפחתיות ודילמות משום שהיא יעילה במיוחד בשיפור יכולת התקשורת הבינאישית.
* קריסטל הפרידות:
הפרידות היא אבן שהיה נהוג ע"י הרומאים לענוד אותה כסגולה כנגד עין הרעה ואנרגיות שליליות. צבעה הירוק המיוחד הנא בין גוון ירוק כהה עד לשקיפות מלאה עוזר להרגעה כללית של כל מערכות הגוף. הפרידות נחשבת למחזקת זוגיות וטובה לאהבה, מוסיפה אושר ושמחה לחיים. היא מחזקת קשרים בינאישיים לקויים ועוזרת בהגברת האהבה לאחר, לכן, נחשבת הפרידות לטובה מאוד לטיפול ביחסים במשבר ומתיחות בין שני בני זוג.

מוצר היום לגולשי הפורטל:

 

קישורים נוספים:
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
לאתר של גילה בויום
ספרות בתחום הקריסטלים ועזרה רוחנית
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: רפואה משלימה, מחשבון BMI, מחשבון נומרולוגי, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ מזל, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I