מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

כיצד למצוא את הקריסטל שלך?

כיצד ניתן ליצור מציאות חדשה ולצאת ממעגל החיים אשר דוחק אותנו למצבי לחץ.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי

אחת השאלות המרכזיות שעולות אצל כל אחד ואחת אשר גילו את תחום הריפוי הרוחני והריפוי האנרגטי היא: אני מוכנה לנסות, עכשיו מה עלי לעשות? האם עלי להתחיל קורס? סדנה? להתחיל להתלבש בצורה שונה? ועוד ועוד שאלות רבות ומשונות אשר נובעת מהן שאלה מרכזית אחת: האם עלי ל"מחוק" את עברי ולהתחיל בחיים חדשים ???

ובכן התשובה היא: לא ! אין עלינו למחוק את עברך אלא יש צורך לשנות את החשיבה הפנימית ובכך נגרם שינוי מיידי בהבנת המציאות בה אנו חיים, ההפרדה בין העיקר והטפל הופכים להיות חדים, מהירים וברורים וכך נוצרת מציאות שונה בחייך אשר תוביל אותנו לעבר האור והאושר הפנימי. רבים מאיתנו נתקלו בתופעה כאשר אנשים מסויימים נכנסים למרחב מסויים הם פשוט "מוארים" וסוחפים אחריהם את כל הסביבה. אל ההארה הזו אנו מעוניינים להגיע.

כאשר אנו מצליחים ליצור מציאות שונה, באופן ישיר אנו מקרינים זאת אל הסביבה שלנו וכאן לקריסטלים קיימת השפעה מכרעת הן בתחום האנרגטי - רוחני עלינו והן בתגובות הסביבה שאינה יכולה להשאר אדישה אל מול קריסטל יפה המשדר לתת המודע שלנו צבע, תהודה (רזוננס) ועוצמה רוחנית.

השאלה המרכזית היא כיצד לבחור את הקריסטל המתאים לי ביותר לתקופה ו/או לצורך הנוכחי שלי ?

ובכן, אין תשובה מוחלטת בנושא אך קיימת דרך קלה ונוחה שניתן בעזרתה להגיע אל הבחירה הטובה ביותר לתקופה זו בחייך.

שלב ראשון:

נסו להגדיר את הנושא ו/או את הבעיה אותה הינכם מעוניינים לפתור או לחזק לדוגמא: הגברת המודעות העצמית, חיזוק זוגיות, מציאת זוגיות, חיזוק בטחון עצמי, ניקוי אנרגיות שלילות, כאבים שונים בגוף וכדומה.

שלב שני:

שבו בריכוז בחדר עמום ורישמו את הצבעים הינכם אותם אוהבים ביותר (בסדר יורד, כלומר, הצבע האהוב ביותר ראשון ולאחר מכן את הפחות אהוב וכך להמשיך עד שלושה צבעים).

שלב שלישי:

הצבע שנבחר ראשון הוא השאיפה שלנו למיצוי עצמי (זו האורא שלנו) כלומר במידה ונבחר הצבע הסגול שנו שואפים להגיע לרמה רוחנית גבוהה יותר הכוללת בין הייתר את פתיחת הצ'אקרה השביעית הנמצאת בראשנו וכך הלאה. ניתן לקבל הסבר מפורט על כל צ'אקרה בכתבות קודמות.

הצבע השני מבטא את העכבות שאנו נתקלים בהם בדרך להגעה לאור שלנו ובהם עלינו לטפל. לצורך הדוגמא: במידה ונבחר הצבע השחור המבטא את הצורך שלנו בהגנה, עלינו לטפל בנושא זה ולבדוק מדוע אנו זקוקים להגנה וממה אנו חוששים.

הצבע השלישי שנבחר מבטא את המצב העכשווי שלנו. המצב בו חיינו נמצאים כעת ללא קשר לשני הצבעים הקודמים שנבחרו.

שלב רביעי: בחירת הקריסטל.

יש לבחור את הדרך בה אנו מעוניינים להשתמש בקריסטלים. ניתן להשתמש בקריסטלים על ידי הנחתם מתחת לכרית המיטה, ניתן לשאת קריסטל גולמי בתיק האישי וניתן להשתמש בקריסטלים כתליונים אנרגטיים בענידה.

הערה: כאן מתוארת שיטה מודעת ומונחית לבחירת קריסטל אישי אך קיימות שיטות רבות נוספות כאשר מטפלים רבים דוגלים בשיטת האינטואיציה האישית. שיטה זו פעולת על פי העקרון שכאשר חסרה בגופינו אנרגיה בחלק מסויים בגוף, הגוף ימשך אליה על מנת לצרוך ולחזק אותה.

באהבה.

 

קישורים נוספים:
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
תליון אהבה
התאמת קריסטלים על פי חודש הלידה

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: רפואה משלימה, מחשבון BMI, מחשבון נומרולוגי, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ מזל, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I