מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

אבן הרובי לשחרור מועקות ולשיפור בטחון עצמי

הרובי היא אבן אנרגטית אשר מעוררת מוטיבציה, עוזרת בשיפור הביטחון העצמי, מחזקת את הלב ועוזרת להיפטר מרגשות הרסניים.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, גילה בויום

הרובי היא אבן אדומה, מבהיקה וצלולה, שלפעמים מופיעה בגוונים של ורוד או לבנדר. מאז ומתמיד, היתה הרובי אבן פופולרית ונערצת. אבני הרובי האיכותיות ביותר מגיעות מארצות הברית, אוסטרליה ובורמה.

שמה של האבן נגזר כנראה מן המילה הלטינית RUBER, שפירושה "אדום". מאז ומתמיד השתמשו ברובי לחיזוק הבריאות הפיזית והנפשית, וייחסו לה תכונות של כוח, עוצמה, רצון, תשוקה והתגברות על כל מכשול.

לרובי משמעות מיוחדת כאבן רוחנית. מורים רוחניים גדולים העריכו מאוד את האנרגיות הטמונות ברובי. שטיינר טען שהיא מפעילה את האינטואיציה והראיה העל חושית, סוודנבורג קשר אותה למסירות אלוהית ממלאת תשוקה, ואילו קולטון קרא לה "האבן של כבוד פיזי ופעולה".

הרובי היא אבן מאוד אנרגטית, שמעוררת מוטיבציה. היא עוזרת במיוחד במימוש מטרות מעשיות בחיים, בתנאי שיהיו נטולות כל כוונות אגו. היא מאזנת את הלב, ומשרה עוצמה על כל מאמץ רוחני. היא פועלת על איזון אהבה אלוהית כנגד אהבה עצמית. היא עוזרת לתדמית עצמית נמוכה, ומפתחת כוח מנהיגות, בתנאי שהוא מלווה שהשראה רוחנית.

במובן הפסיכולוגי, הרובי עוזרת במקרים של חוסר כיוון, התלבטות או חוסר ביטחון. היא משפרת את הערכה והביטחון העצמי ומאזנת במקרה של בעיה עם אחת מדמויות ההורים, בין אם מדובר בהורה הביולוגי, או בדמותו בלבד.

בשל צבעה האדום, הרובי טובה לבעיות לב ומחזור הדם. הקדמונים השתמשו בה לטיפול במחלות זיהומיות, הפרעות במעיים, ואנמיה. הרובי נחשבת כמחזקת את האוזניים, העיניים, האף, בלוטת האיצטרובל, והטחול ויעילה במיוחד כאשר רמת האנרגיה בגוף ירודה, במיוחד לאחר התקף לב.

הרובי מאזנת ומחזקת את כל מה שקשור לצ'אקרה הרביעית, שממוקמת באזור מרכז החזה והלב, וידועה בשם הקדום ANAHATA. הרובי גם מחזקת את הלב עצמו וכל הקשור אליו: מרידיאן הלב, הנאדיס (ערוצי האנרגיה), בלוטת הטימוס, הרקמות הנוירולוגיות וחוליות עמוד השדרה הקשורות לפעילות הלב, או המרידיאנים בגוף הקשורים לפעילות הלב.

הרובי נחשבת לאבן המשמחת את בעליה, מבקרת את התשוקות, עוזרת ליישוב חילוקי דעות ומטהרת מחשבות שליליות. היא מקלה במקרים של חלומות רעים, צער, אכזבה ומלנכוליה. יש להשתמש בה, בכל מקרה, במשנה זהירות, מאחר והיא משדרת אנרגיה בעוצמה רבה ועלולה להעלות דברים "מרגיזים" אל מעל לפני השטח.

השתמשו ברובי למדיטציה כשאתם משתוקקים לדבר מה. בראש ובראשונה, היא תעזור לכם להשתחרר מתשוקות הרסניות ואובססיביות. במידת הצורך, הרובי תאפשר לכם לחוות חוויות של תסכול, כעס ואף זעם, כדי להשתחרר מהם ולהוציא את הרגשות השליליים האלה אל מחוץ לגופכם, כחלק מתהליך ניקוי עצמי. לאחר מכן, תיפתח בפניכם הדרך האמיתית להגשמת הצרכים והמטרות שלכם.
באהבה.

מוצר היום לגולשי הפורטל:

 

קישורים נוספים:
למציאת מטפל ו/או יועץ בתחום זה, לחץ כאן
גילה בויום
ספרות בתחום הקריסטלים ועזרה רוחנית
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: רפואה משלימה, מחשבון BMI, מחשבון נומרולוגי, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ מזל, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I