מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

עשר הספירות של עץ החיים- תאור הספירות

עץ החיים נועד לתאר לאדם את מבנה הבריאה, את המקום של האדם ואת המקום של השם יתברך, מאז ומעולם היה האדם משול לעץ החיים שרגליו מושרשות באדמה ואת ראשו נושא השמיימה.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, מזל הרוני

תאור והכרת הספירות:

שלושת הספירות הראשונות שייכות לעולם האצילות

ספירת הכתר – קשורה לספירה 1 האני העליון הגבוה אין סוף אור המאציל. הדיבר הראשון לא יהיה לך אלוהים אחרים על פני. כמו שהמספר 1 מצוי בכל יתר המספרים , מספר1 הוא סמל האלוהות ככתוב בקריאת שמע " שמע ישראל, אדוני, אלוהינו אדוני אחד" ושמו אחד.

ספירת החכמה קשורה לספירה 2 היא המטרה של הכוח המצוי מאחורי כל דבר דינמי.

ספירת הבינה- ספירה 3 היא המודעות שמשלבת את שתי הספירות הקודמות. והתוצאה של ידיעת הבורא עצמו והכוח המגדיל ומבחין בין הצורות ובונה אותן.בבינה מתחילה המציאות לקבל צורה. מקשרים את הבינה לאם הגדילה לאה אמינו שמקבלת את חוכמתו של האל, ומאיחוד החוכמה והבינה נברא כל העולם בצורה. גרם שמים סטרון חסד- גבורה ותפארת שייכים לעולם הבריאה.

ספירת החסד- ספירה הרביעית היא האהבה והרחמים הכוח החיובי של החמלה, מייצגת את אברהם אבינו המקבל את השפע האלוהי ומתנהג על פי ערכים מוסריים. חסד קשור לתכונות של נדיבות ונתינה. גרם שמים וכוכב יופיטר.

ספירת הגבורה הספירה החמישית הוא הרצון המוביל גם הגבול שמלמד את האדם הגשמי לא להיאחז יותר מידי בחומר, האחיזה בחומר גורמת לתחושת החוסר. אם יתאחדו חסד וגבורה (הדין) תיווצר מידה של רחמים מייצגת את יצחק אבינו. גרם שמים כוכב מרס.

ספירת התפארת – הספרה השישית המרכז שעליו מתבססים אנרגיות החיים גרם שמים- כוכב השמש, מעל התפארת על צור התודעה, נמצאת הספירה הבלתי נראית של הדעת שמייצגת את הנקודה באדם. נקודת ישראל על שם יעקב אבינו: היצירה של 12 השבטים. נצח, הוד ויסוד שייכים לעולם היצירה.

ספירת הנצח- הספירה השביעית מבטאת את רגשות האדם ואת רצונו, והמשיכה בין המינים.יצרי החיים והתאוות והתשוקות, שהן חיוביות ביסודן, וזה הכוח המניע של האדם. גרם שמים – ונוס אלת החושניות והטבע. ניצחון ועמידה בניסיון.

ספירת ההוד- מלכות והדר הספירה השמינית מייצג את השאיפות, המחשבות והכישוריים השיכליים העומדים לרשותו של האדם – מיצג את מעלות האל על הרוח, ההשראה החזון, מציג לראוה את המאבק בין טוב לרע. גרם שמים- כוכב מרקורי משולב בבוגדנות וערמה.

ספירת היסוד – הספירה התשיעית הבסיס לתת מודע (ההכרה) קשור לתורת הנסתר בסיס כל הכוחות הפעילים של האל – מייצגת יצירה (הן מינית והן רוחנית) מסמל את הזיווג בין העולם האלוהי ובין העולם האנושי, הספירה מקבלת את השפע המצוי בעולם האלוהי השפע של הספירות שמעליה, ומשפיעה אותו לעולמינו , לא לחינם נקרא הצדיק – צדיק יסוד עולם, מעשי צדיקים מקיימים את העולם, עולם הבורא משפיע על האדם, ומעשיו של האדם משפיע על עולם הבורא. גרם שמים –כוכב לבנה (ירח).

מלכות הספירה העשירית – מסמלת את רחל אימנו שמייצגת את הגוף והחושים של כדור הארץ, כדור הארץ נמצא בספירה, מלכות בתחתית עץ החיים, שם ההפרדה מגיעה לשיאה והמודעות מתקיימת ברמה נמוכה השכינה מסמלת את "האני הנמוך" שמטרתו להתאחד עם "האני הגבוה" (אני = אין) שמקורו מעל הכתר על פי תורת המקובלים, האדם בחטאו,גרם לפירוד בעולם הספירות, להפרדת "המלכות" מתשע הספירות האחרות, וכתוצאה מכך השתלט על ספירה זו הסיטרה אחרא – הרע שבעולם (האנרגיה האחרת) תפקיד צדיקי ישראל, באשר הם, להשיב את השכינה למקום הראוי לה ולהחזיר את השלום וההרמוניה בעולם האלוהות. עולם זה אינו משפיע רק על עולמנו , אלה מושפע ממעשי האדם , למקובלים יש אמרה "הכתר הוא במלכות והמלכות היא בכתר" כלומר שבתוך הסבך של החומר נמצאת הרוח. אומנם כלואה, אבל נוכחת ותמיד לעלות מחדש את האבסולוטי.


 

קישורים נוספים:
סוד האותיות והשמות כולל תליון מרכבה מקוורץ
מזל אהרוני, אתר הבית
מבוא לתורת הקבלה
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

 

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: רפואה משלימה, מחשבון BMI, מחשבון נומרולוגי, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ מזל, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I