מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 

חודש האהבה נפתח... זה הזמן להכניס ולהעצים את האהבה בחיינו!

 

התאמה אסטרולוגית

התאמה נומרולוגית

באיזה יום נולדת

טיפולים מפנקים

אסטרולוגיה אהבה וסקס

טוב שיהיה איתנו...

תליון אנרגטי לאהבה

דיסקים לאווירה רוחנית

התניית אהבה - סקס טנטרי
כוח האותיות והשמות
תליון מרכבה

 
 
 
 
זוגיות בעידן החדש
מאת: פורטל אלטרנטיב לי, טניה סולומון

סדנאות לשיפור הזוגיות שצצו בשנים האחרונות כמו פטריות אחרי הגשם, הם מהסממנים הבולטים של העידן החדש שפרץ לתוך חיינו בשנים האחרונות. מילון ה'מונחים' המודרני כולל מושגים כמו 'פתיחת צ'אקרות' , 'חיבור לילד הפנימי, מודעות עצמית', 'תרגילי טנטרה', 'שחזור גלגולים' ו'תיקון' כשכולם מתייחסים לשימור ושיפור מערכות יחסים במאה ה -21.

אחת מהבעיות המרכזיות ביחסים בין המינים בכלל ובזוגיות בפרט, היא שינוי בהגדרות התפקיד של הגבר והאישה. הגבר כבר מזמן לא יוצא למלחמה או לציד ומשאיר את האישה מחכה לו בצייתנות בבית (עם או בלי חגורת צניעות). היום החיים מתנהלים בקצב מטורף ומהיר, החברה הישגית, חומרנית ותחרותית להחריד ולכן כולנו נתונים בלחצים רבים . לאף אחד אין זמן , בטח לא לבני המשפחה ובמיוחד לבן/ת הזוג התובעני והמתלונן ולעומת זאת כולם חשופים לגירויים ופיתויים חיצוניים, קשובים ומודעים הרבה יותר לזכותם למילוי הצרכים הפנימיים שלהם, עובדים ומרוויחים כסף, נוסעים לחופשות נפרדות ובעצם מבלים מעט מאוד זמן איכות יחד. אימון הדדי ובניית בטחון בקשר הזוגי הם אבני הדרך למסלול ממושך בנתיב הזוגי.
אז איך שומרים על שפיות בעידן המודרני?

טיפים:

-זוגיות היא מרחב משותף מקודש. "הרי את מקודשת לי" , המשפט הנאמר במעמד החופה המסמלת את האיחוד בין גבר ואישה על פי הדת היהודית, מסמל כניסה למקום מיוחד במינו של אינטימיות והבטחה הדדית.
באהבה וזוגיות נוצרת אינטימיות בה אנו קרובים לאדם נוסף ומתאחדים איתו בגוף ובנפש, ולכן גם הופכים להיות כל כך פגיעים. זוהי גם הסיבה שזוגיות היא מסע לא קל לרבים מאיתנו. הזוגיות מקודשת, אך צריך ללמוד לתרגם אותה לחיי היום יום באופן מעשי: זוגיות נוטה להיכנס למהלך של הרגלים. שהרי כל אחד מביא איתו עם המטען האישי שלו מבחינת מנהגים, אישיות והעדפות שחלקן נצתפסות כיתרונות ואחרות -כחסרונות. אנו נפגעים, מתרגזים ומאשימים. זוגיות מקודשת מציעה לצאת מן ה"חול" אל ה"קודש".

איך זה נעשה ? עלינו לראות את בן הזוג שלנו בקדושתו ולהכיר בחולשות שבו מתוך חמלה. ללמוד מתוך מצבים בו הוא נפגע ולראות בו/בה -מורה. אם בן הזוג שלנו לא מרוצה/מתוסכל, זה מעכב גם אותנו. "זוגיות מקודשת" היא מסע מתוך מרחב אינטימי המקבל את ה'עצמי' בשלמות גם אם יש בי חסרונות, המכיר ומודה בכך שאיני רואה אותם תמיד, וככזה אני הופך להיות יותר פגיע ופוגע. נקודת ההנחה צריכה להיות שאני מוכן ללמוד ולהכיר את עצמי, עם בן הזוג שלי, ה'מורה שלי' וכך לצמוח ביחד. הצמיחה האישית שלי היא חלק מצמיחת הזוגיות. אם כל אחד מבני הזוג נוהג כך, כל אחד מהם, מוצא שהצליח לרפא לפחות חלקית את הפלונטרים האישיים ולחוות 'יחד' אמיתי ועמוק.

זוגיות מקודשת מכוונת אל העמקת האינטימיות והתפתחות מערכות היחסים בחיינו! זוגיות היא מערכת יחסים. בין אם במערכת יחסים פנימית בין הגברי (יאנג) והנשי (יין), בתוך כל אחד מאתנו, ובין אם במערכת יחסים חיצונית לנו. זוגיות היא המערכת החשובה ביותר בחיים.

-עקרון ה"זוגיות מעצימה -כאן ועכשיו" יכול לסייע אף הוא לטיפוח הזוגיות המודרנית. הצעד הראשון הוא לראות את המניעים הנסתרים הגורמים לבני הזוג לנהוג כפי שהם נוהגים אחד בשני ותוך כדי כך פוגעים בעצמם ובקשר ביניהם. היו סבלניים!

-כדאי לנסות להימנע מדפוסים הרסניים, להתמקד בעיקר ולא בתפל, להרפות ממאבקי כוח, וממלחמות שאין להן תכלית. בני זוג צריכים לפעול ביחד ולתרום לשיתוף פעולה בכיוון מוסכם. לגבי נושאים שנויים במחלוקת אפשר להחליט על ויתורים לסירוגין.

- לתאם ציפיות בכל תחומי החיים לפני מיסוד הקשר ולנהל משא ומתן במהלכו.

- כדי להצליח בזוגיות, עלינו קודם כל, לטפל בעצמנו . מילים יכולות לפצוע ולפגוע ולא רק מעשים. אל תמהרו להעביר ביקורת. ובעיקר, אל תשכחו לפרגן! מחמאה ומילה טובה, ליטוף וחיבוק הם מחוות מנחמות ועדות לרגש של אהבה והשתתפות ברגעים נעימים ופחות נעימים.
-לא צריך לקחת כל דבר באופן אישי ולבחור להיעלב. לא כל מה שבן הזוג שלכם עושה הוא נגדכם. לכל אדם יש העדפות ובחירות משלו. כשבן/ת הזוג אומרים לכם משהו, אל תהססו לשאול ולברר למה בדיוק הם מתכוונים.

-אסור לאבד את העצמיות והעצמאות בזוגיות. שמירה על מרחב אישי הינה חיונית. אפשר ורצוי להיפרד לעיסוקים, תחביבים או בילויים בנפרד, כל עוד קיים אימון והסכמה.

-פרשנויות והנחות אינן- אמת. הן אינן עובדות. בדקו אותן היטב לפני שאתם מסיקים מסקנות, שופטים ומדביקים 'תוויות' על בני זוגכם. למדו לתקשר ביעילות: לעיתים קרובות ה'טון' קובע יותר מהתוכן.

-בזוגיות כמו בחיים בכלל כדאי להיות האדם הכי יצירתי, הכי טוב ונדיב שאני יכול להיות, לתת בלי לחכות לתמורה הופך את הזוגיות לשותפות אמיתית."

ב ה צ ל ח ה!

לקבלת תחזית יומית מה יהיה באהבה ישירות לסלולרי - לחץ/צי כאן

לאן ממשיכים מכאן?
לרשימת כל המאמרים בתחום האהבה - מומלץ להכנס ולקרוא לאורך זמן
בחזרה לספיישל אהבה
הורוסקופ שנתי מיוחד לאהבה, זוגיות ויחסים
להוספה למועדפים לקריאה בהמשך השנה.
המפה האסטרולוגית האישית שלך
להתייעצות עם אסטרולוג/מיסטיקן או קבלת עזרה מיועץ רוחני
לקבלת הורוסקופים וטיפים לחיים טובים לתיבת הדואר (שרות חינם)
עזרה רוחנית
סודות מעולם הרוחניות והמיסטיקה ישירות בסלולרי שלך. לחץ/צי כאן

 

  
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I