מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

קריסטל האהבה האלוהית - רוז קוורץ.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, גילה בויום, המרכז לפיתוח המודעות

הרוז קוורץ הידועה בכינוייה אבן האהבה הינה אבן עדינה נעימה למראה, בצבע ורוד בהיר עד ורוד כהה ומקורה הוא בברזיל, ארצות הברית ויפן.

הרוז קוורץ הינה אחת מאבני החן החשובות ביותר בעידן החדש מפני שהמסר שלה הוא: אהבה, חמלה ורכות.
כוהנים ואנשי רוח נהגו להשרות את הרוז קוורץ במים מזוקקים למשך 48 שעות ולאחר מכן לתת את המים לשתיה לשני בני זוג אשר אחד מהם היה חפץ באחר.
הרוז קוורץ מקרינה במפורש אנרגיות של אהבה, חמלה ורכות ולכן תעזור לך לאהוב את עצמך יותר ויותר, תעזור לנו לקבל ולהבין את עצמנו ואחרים. בעזרתה נוכל לחוש שלפעמים יש צורך בשינויים הכרחיים וחייבים לקבלם, לכן הרוז קוורץ מומלצת גם במצבים משבריים של אובדן או סיום מערכת יחסים ולהכנת אנרגיות הגוף לכניסה למערכת יחסים חדשה.
משתמשים רבים ברוז קוורץ מספרים כי פחדים, צער וחרדות התחלפו בתחושת השלמה ושלווה לכן, הרוז קוורץ נמצאת בשימוש  בקרב מטפלים אנרגטיים רבים.
לרוז קוורץ חשיבות גדולה מאוד בהילינג מאחר ולאהבה ולרכות חשיבות מכרעת בתהליך הריפוי האנרגטי. כמו כן היא אינה סותרת  את פעילותה של שום אבן, ולכן ניתנת לשימוש בכל קומבינציה שהיא של אבנים.
הרוז קוורץ הינה אבן חשובה במיוחד עבור צ'אקרת הלב, היא מחזקת ומאזנת את כל הקשור לצ'אקרה זו. היא מתאימה לכל אדם ולבני כל המזלות (למעשה היא אפילו מומלצת) וניתן לענוד אותה כתליון באזור צ'אקרת הגרון או נמוך יותר באזור צ'אקרת הלב.
מדיטציה עם הרוז קוורץ:
הרוז קוורץ (כמו אבני חן וקריסטלים נוספים) מומלצת לחיזוק ושיפור תהליכי מדיטציה משום שבנוסף לתהליך ההרגעה הכללי, האנרגיות והוויברציות המגיעות מאבני החן מגבירים את אפקטיביות התהליך ומאריכים את משך השפעתו.
הנחיות לביצוע:
החל בתהליך של הרפיה על ידי מספר שאיפות ונשיפות עמוקות ואיטיות, כאשר אתה מדמה לעצמך שעם כל נשיפה ונשיפה אתה "נושף" את כל המתח מגופך. אחר כך החל בכיווצי שרירים שונים בגוף, החל מכפות הרגליים, הקרסוליים, הירכיים, שרירי העכוז, שרירי הבטן, החזה, הכתפיים, הידיים והאגרופים ולבסוף איזור הצוואר והראש. עשה זאת לסירוגין, כאשר בכל פעם שאתה מרפה את אותו איבר, חוש את תחושת החום החודרת לכל איבר ואיבר שכווץ. אל תשכח לנשום נשימות איטיות ועמוקות משך כל התהליך.
העלה בדמיונך תחושות של חמלה ואהבה ללא תנאי, תמונות של אהבה חזקה, חיבוק רגעי אושר אינטימיים וכו'.
התרכז בחמימות ובתחושת האבן על החזה, תוך דימוי שהתחושה נובעת ומתפשטת מן האבן אל כל איזור החזה, הגב האמצעי, הכתפיים והידיים. חשוב בהמשך על אהבה למין האנושי בכלל ולכל אדם באשר הוא אדם, וכן על אהבה החובקת ומקיפה את כדור הארץ כולו. מובטח לך שתעבור חוויה מעניינת בכך שתחוש תחושה מענינת זו שאין אנו בדרך כלל חשים בחיי היומיום. מובטח לך שללא כל מאמץ מצידך, כבר כעבור מספר דקות תחוש תחושה של שלווה ורגיעה רבה.
שלכם באהבה:
גילה בויום - האגודה לפיתוח המודעות
קישורים נוספים:
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
האגודה לפיתוח המודעות

 

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: רפואה משלימה, מחשבון BMI, מחשבון נומרולוגי, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ מזל, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I