מטפלים ויועצים רוחניים   הורוסקופ יומי   הורוסקופ שבועי   אסטרולוגיה    רפואה משלימה   נומרולוגיה    טארוט   מיסטיקה   רפואה סינית   יוגה   חדש! יעוץ אישי בשיחה חיה   אתר מיסטיקה
אלטרנטיבלי ראשי

רפואה משלימה, רוחניות, העצמה ומיסטיקה

שימושי: חשיבה חיובית   עוגיית מזל   קלף טארוט יומי   מחשבון נומרולוגיה   מחשבון קלוריות ודיאטה   קריאה ברונים    פרישת קלפי טארוט   התאמה אסטרולוגית   קידום מטפלים   אתר מטפלים  
 
 
 
 
 

 

 

 

 

להגיע להרמוניה ולאושר

חוק הקצוות מלמד אותנו איך לאזן את רגשותנו ותחושותנו כדי להגיע להרמוניה ולאושר.

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, רן אושר

האם קרה לכם שהייתם בסביבה אנושית זרה, חשתם חוסר בטחון ומבוכה ושתקתם, עד אשר הגיע לפתע אדם מוכר למקום? זוכרים מה עשיתם? סביר להניח שכשהגיע אותו אדם מוכר, מיהרתם אליו ופתחתם בשטף דיבור, כאילו הייתם צריכים להשלים את כל זמן השתיקה והמבוכה על ידי מילים.

נטייתנו האנושית לאזן את עצמנו ואת מצבנו, גורמת לנו להגיב למציאות סביבנו דרך "חוק הקצוות". חששתם שדבר מה שלילי שיתרחש, פחדתם ומסיבה כלשהי הדבר לא התרחש, תהיה מידת השמחה גדולה כמידת החשש. מהקצה האחד לקצה האחר.

חוק הקצוות מלמד אותנו להתאזן דרך יצירת תגובה נגדית חיובית, השווה בעוצמתה לחוויה הראשונית השלילית. לפיכך, אם רצוננו לחוש איזון והרמוניה, נכיר בכך שעל כל חוויה שלילית, קיים צורך ליצור חוויה חיובית מאזנת. עברתם יום קשה בעבודה? העניקו לעצמכם פינוק בבית. לא זזתם זמן ארוך מול המחשב, עשו פעילות גופנית מספקת. לעומת זאת, כשתחושו בחוויה חיובית, אל תמהרו ליצור שלילית למולה, אלא חזקו את החיובית.

איזון פנימי חשוב כדי שנוכל לחוש רגיעה ואושר, וכדי שנוכל למשוך אל חיינו את המציאות הרצויה לנו. השפע מגיע אל אדם המאפשר לעצמו איזון ופועל מנקודה זו. בכתבות הקודמות דיברנו על השלבים הראשונים המובילים לאיזון פנימי, שלב המודעות ושלב הרגיעה. הפעם נמשיך לשני השלבים הבאים: שלב הגוף הפיזי ושלב היצירתיות.

הגוף הפיזי
כל חוויה יוצרת זיכרון המוטבע בגוף. כך למשל, אם חווינו דבר מה מפחיד, האנרגיה של הפחד נותרה בגופנו. יש האוגרים פחדים באזור הבטן, יש באזור העורף ויש במקומות אחרים בהתאם למבנה האדם. כאשר יש בנו מאגר של אנרגיות שלא התפרקו, נחווה קושי ותעוקה בגוף. לחץ בראש, כאבים בפרקים, בגב, בעורף, יתכן אפילו חולי כזה או אחר, היכולים לנבוע מחוסר איזון אנרגטי.

הרפואה האלטרנטיבית מאפשרת לנו לאזן את הגוף בכלים רבים: הילינג לסוגיו, רפלקסולוגיה, שיאצו, ארומתראפיה, אקופנטורה, אומגה ועוד. בעזרת שיטות אלה ורבות נוספות, יכול המטפל לשחרר מגופנו את האנרגיות העודפות וליצור איזון. באם מידת חוסר האיזון שלכם נמוכה – אמליץ לבצע את הפעולה הבאה:

עצמו את עיניכם וחושו היכן בגופכם קיים מתח. מקדו את תשומת ליבכם באזורים שונים של הגוף – מכפות הרגליים עד הקודקוד. זהו היכן קיימת אנרגיה דחוסה. אם למשל זיהיתם תחושה כבדה באזור הכתפיים, התחילו לנשום אליהן, כוונו את שאיפת האוויר אל הכתפיים וחושו כיצד אזור זה מתנקה ומטהר. הוסיפו הדמיה של אור, דמו שאתם שואפים אור אל האזור הדחוס ונושפים אנרגיה שלילית ממנו. תהליך פשוט זה עושה פלאים!

יצירתיות
חוסר איזון הקיים בגוף, שואף להתאזן על ידי שחרור של האנרגיה העודפת. אחד הכלים הטובים לשחרר את עצמנו ממתח ומעודף אנרגיה הוא יצירתיות. יצירתיות מאפשרת לאזן ולשחרר אנרגיות מהפנים אל החוץ, היא מאפשרת לנו לבטא את הייחודיות שלנו ובכך ליצור איזון פנימי. יצירתיות אינה חייבת להתבטא בציור מדויק, או נגינה איכותית, יצירתיות מבטאת את החופש שלנו לבטא עצמנו בכל דרך בה נחשוק.

ראו כיצד הילדים הקטנים מקשקשים סתם כך על דף, זוהי יצירתיות המשחררת את הטבע הפנימי. למדו עצמכם לצייר ולקשקש סתם כך, לרקוד עם עצמכם ללא קהל וללא צורך להרשים איש, לנגן כמו ילד, לחבוט קצת על הפסנתר. ככל שתשתחררו ליצור מתוך הטבע הפנימי, כך תשחררו יותר דחסים אנרגטיים ותחוו איזון ואושר.

ב ה צ ל ח ה ! רן אושר. מורה רוחני, סופר, יועץ אישי ומנחה סדנאות.

עוד כתבות במדור


מוצר היום לגולשי הפורטל:

 

קישורים נוספים:
האושר הנכסף
לקבלת אוסף הטיפים הגדול של אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים

לאן ממשיכים מכאן?
מצטרפים לקבלת אוסף הטיפים הגדול של פורטל אלטרנטיבלי ויועצים רוחניים מובילים
אפשר להתייעץ עם מיסטיקנים ויועצים רוחניים בשיחה אישית - עכשיו!
נכנסים לקניון הרוחניות
■ חולקים את המידע עם החברים ברשתות החברתיות
■ לוחצים על כפתור ה Like ומצטרפים לקבוצת הרוחניות הגדולה בישראל בפייסבוק

 

 

ערוצי תוכן

 
 
 
עמוד זה עוסק בין היתר ב: רפואה משלימה, מחשבון BMI, מחשבון נומרולוגי, יוגה, רפואה סינית, ארומתרפיה, צמחי מרפא, דיאטה ותזונה, הורוסקופ מזל, אסטרולוגיה, מיסטיקה, ויטמינים ובו תוכלו למצוא מידע רב בנושאי בריאות שונים, הגשמה עצמית, התגברות על קשיים, פתרון דילמות ועוד... לרשימת תגיות התוכן
 
 
 

 

 

 

 
ערוצי רפואה משלימה
רפואה משלימה
טיפולי רפואה משלימה
רפואה סינית
אורה סומא
פרחי באך
דיאטה ותזונה
צמחי מרפא

ספרי רפואה משלימה
ערוצי רוחניות והגשמה עצמית
רוחניות
יוגה
מדיטציה בדמיון מודרך
מודעות עצמית
יועצים רוחניים
גוף ונפש
פנג שואי
הגשמה עצמית
ערוצי מיסטיקה ואסטרולוגיה
מיסטיקה
אסטרולוגיה
הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
קלפי טארוט
נומרולוגיה
קריסטלים ואבני חן
קבלה ומודעות עצמית
רדיו רוחני
שימושי
חיפוש מטפל / יועץ רוחני
היועצים המובילים של ישראל
▪ 
יעוץ אישי מאסטרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מנומרולוגים
▪ 
יעוץ אישי מקוראים בטארוט
▪ 
יעוץ להגשמה עצמית
▪ 
יעוץ אישי ממיסטיקנים
▪ 
יעוץ אישי ברפואה משלימה
▪ 
יעוץ אישי לתזונה והרזיה
▪ 
יעוץ אישי באהבה וזוגיות
▪ 
פתרון חלומותמי אנחנו I תנאי שימוש ותקנון האתר  I פרסמו באתר  I צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים Womenil I אתר נשים I אתר קוסמטיקה I